Kontaktujte nás
email
loader

Důvod proč my

Jsme tu proto, abyste se vyvarovali chyb, které snižují prodejní cenu Vaší nemovitosti. Dosáhneme rychlejšího prodeje Vaší nemovitosti a vyšší prodejní ceny, než je cena běžná.

MYF02606 - kopie

 

Jak Vám pomůžeme k rychlejšímu prodeji Vaší nemovitosti a vyšší prodejní ceně?

 

Víme, jakou má prodávaná nemovitost cenu na realitním trhu

Vaše nemovitost má určitou základní tržní hodnotu, kterou ovlivňuje technický stav, dispozice, lokalita, využitelnost nemovitosti, dostupnost, konkurenční nabídky atd. Naším úkolem je prodat tuto nemovitost o 3 až 8 % výhodněji.

Stanovení skutečné tržní ceny nemovitosti hned na začátku prodeje je nejdůležitějším předpokladem, který ovlivňuje rychlost a úspěšnost prodeje.

S dlouholetou zkušeností a stovkami prodaných nemovitostí můžeme kvalifikovaně posoudit rozdíl mezi inzertní a tržní cenou nemovitosti a stanovit tak částku, na kterou již reagují zájemci o danou nemovitost či lokalitu a žádají o prohlídku.

Ceny, které jsou nejčastěji prezentovány na internetu neodráží skutečnou tržní cenu a nejčastěji představují cenu, za kterou nemovitosti nabírají realitní kanceláře, neboť se jedná o cenu, za kterou chtějí prodávající prodat. Tato inzertní cena bývá i o 20 % vyšší než skutečná tržní cena a v konečném důsledku vede paradoxně k nižší finální prodejní ceně nemovitosti. S tímto paradoxem Vás můžeme blíže obeznámit při osobním setkání.

K získání výše uvedené dovednosti potřebujete dostatečně velký počet prodaných nemovitostí, stejně tak absolvování stovek prodejních schůzek s kupujícími.

 

Zajistíme efektivní prodej Vaší nemovitosti

Efektivní a rychlý prodej nemovitosti zajistíme my, tím že:

- využíváme při prohlídkách nemovitostí naše know-how prodejních schůzek

- oslovujeme investory a stávající poptávající s nabídkou „podpultové“ nemovitosti

- zpracováváme marketingový plán prodeje

- pořizujeme kvalitní zpracování fotografií a prodejních materiálů

to vše provádíme ve správném načasování se znalostí skutečné tržní ceny Vaší nemovitosti.

 

Naše přidaná hodnota je v rychlosti prodeje a dosažení vyšší prodejní ceny, než je cena běžná. Kompletní realitní a právní servis advokátní kanceláře, širokou inzerci, profesionalitu, individuální a přátelský přístup považujeme za samozřejmost.

 

Na čem si však zakládáme je:

Férovost, srozumitelnost, odbornost, přátelskost

Děláme realitní obchod tak, aby prodávající byl maximálně spokojen, kupující nalezl to, co hledal a v každém okamžiku všichni klienti věděli, co bude následovat. Odborností, férovým jednáním a srozumitelností předcházíme nástrahám, které na Vás v realitním byznyse číhají. V době, kdy přibývá exekučních řízení a právních vad nemovitostí je kvalitní právní servis advokátní kanceláře nutností. Přátelské jednání pak oceňují naši klienti opakovanou spoluprací a doporučením našich služeb svým přátelům.

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ