Kontaktujte nás
email
loader

Hana Večeřová

Hana Večeřová

Hana Večeřová

Realitní makléř

+420 734 411 163

[email protected]


Na trhu s nemovitostmi působím v Brně od roku 2009, mám za sebou stovky úspěšně prodaných a pronajatých nemovitostí a stejný počet referencí od spokojených klientů. Posledních pár let již pracuji na doporučení.

Mám ekonomické vzdělání se zaměřením na marketing a management. Dalšími obory, kterým jsem se aktivně věnovala, bylo účetnictví, administrativa, výpočetní technika a studium cizích jazyků (anglický a německý jazyk).

Anglickému jazyku se aktivně věnuji od roku 1995. Během let se mými obchodními partnery staly zahraniční společnosti z různých zemí světa a mezi mé klienty se zařadili i zahraniční manažeři, IT specialisté či ředitelé společností. Vzhledem k této skutečnosti jsem usoudila, že je nutné posunout úroveň anglického jazyka na vyšší úroveň a v roce 2016 jsem navštěvovala roční prezenční studium na jazykové škole ILC International House (úroveň FCE/CAE).

V současné době patří mezi mé klienty pracovníci z firem jako IBM, Motorola, Red Hat, Honeywell, Daido Metal, AT&T, MUNI, Lufthansa, Ceitec aj.

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ