Nabídka nemovitostí

Typ zakázkyTyp nemovitostiLokalitaCena do (Kč)
 
Pronájem krásného nového bytu 2+kk, Brno - Černá Pole, garážové stání, terasa, novostavba, ulice Milady Horákové
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkný nový světlý byt 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Černá Pole, ulice Milady Horákové. Byt je situován v 9. nadzemním podlaží..
15 500 Kč za měsíc
Rezidence Rumiště
Byty v centru Brna, v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Nabízíme 21 praktických a funkčních malometrážních bytů o menších dispozicích s velmi vysokým standardem a..
od 3 673 836 Kč
Pronájem pěkného světlého bytu 2+kk, Brno - Žabovřesky, novostavba, balkón, parkovací stání, ulice Kovařovicova
Ve výhradním zastoupením vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný světlý byt 2+kk+šatna v atraktivní lokalitě Brno - Žabovřesky, ulice Kovařovicova. Byt je situován ve 2. nadzemním podlaží..
13 000 Kč za měsíc
Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji pěkné světlé byty 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byty jsou situovány v různých..
2 100 000 Kč
Pronájem manažerského bytu 2+kk, Brno - Židenice, novostavba, kompletně zařízený, parkovací stání, ulice Líšeňská, Rezidence Juliana
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím krásný nový manažerský byt 2+kk k pronájmu v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Židenice, ulice Líšeňská. Byt je situován ve 4.NP v bytovém..
22 000 Kč za měsíc
Pronájem světlého bytu 2+1, Brno - střed, neprůchozí pokoje, balkón, komora, po rekonstrukci, ulice Dřevařská
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný světlý byt 2+1 v atraktivní lokalitě Brno - střed, ulice Dřevařská. Byt je situován v 5.patře cihlového domu s výtahem. Byt..
11 500 Kč za měsíc
Pronájem rodinného domu, Brno - Medlánky, zahrada, garáž, krb, zařízený, ulice Rysova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu pěkně zařízený dům v příjemné a klidné lokalitě Brno - Medlánky na ulici Rysova. Dům je řadový, náleží k němu garáž a malá zahrada...
23 000 Kč za měsíc
Pronájem prostorného bytu 1+1, Brno - centrum, zařízený, balkón, krásný výhled na Petrov, ulice Kopečná
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím pronájem kompletně zařízeného bytu 1+1 v atraktivní lokalitě Brno - střed, ulice Kopečná. Byt je situován ve 4. patře cihlového domu. Dům je po..
12 000 Kč za měsíc
Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji malometrážní pěkné světlé byty 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byty jsou situovány..
1 850 000 Kč
Pronájem nadstandardních kanceláří na prestižní adrese, Brno - střed, možnost parkovacího stání, recepce, ulice Holandská
Hledáte sídlo firmy s prestižní adresou? Využíváte kancelář denně nebo pár dní v měsíci? Máme pro vás řešení. Kanceláře na míru pro drobné podnikatele, firmy i korporace na prestižní adrese v Brně na..
83 330 Kč za měsíc