Nabídka nemovitostí

Typ zakázkyTyp nemovitostiLokalitaCena do (Kč)
 
Prodej bytu 1+kk, 39,3 m², velká lodžie, Rezidence Střelice
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk (č. 104) v bytovém domě v jižní části obce Střelice nedaleko Brna. Byt orientovaný na západní stranu se nachází v 1. NP/3. NP a zaujme Vás promyšlenou dispozicí s..
1 998 000 Kč
Prodej pěkného bytu 2+kk, Brno - Medlánky, kompletně zařízený, balkón, ulice K Babě
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji kompletně zařízený byt 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Medlánky, ulice K Babě. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlové..
3 700 000 Kč
Pronájem pěkného bytu 1+kk, Brno - Ponava, zařízený, kousek od centra, ulice Staňkova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásně zařízený byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Ponava, ulice Staňkova, kousek od Lužáneckého parku. Byt je situován v 1.patře..
9 500 Kč za měsíc
Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji pěkný světlý byt 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byt situován..
2 400 000 Kč
Pronájem prostorného bytu 5+1, Brno - Veveří, terasa, neprůchozí pokoje, podlahové vytápění, ulice Jiráskova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný prostorný byt 5+1 ve vyhledávané lokalitě Brno - Veveří, ulice Jiráskova. Byt je situován ve 3.nadzemním podlaží cihlového..
30 000 Kč za měsíc
Prodej bytu 2+kk s předzahrádkou, Rajhrad u Brna, novostavba, park, ulice Klášterní Dvůr
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji krásný slunný byt 2+kk s velkou předzahrádkou ve vyhledávané lokalitě Rajhrad u Brna. Byt je situován v 1.NP bytového komplexu..
3 000 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, Brno - Starý Lískovec, terasa, garážové stání, novostavba, ulice U Leskavy
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji krásný slunný byt 2+kk s terasou ve vyhledávané lokalitě Starý Lískovec, ulice U Leskavy, kousek od Campus Square. Byt je situován ve..
4 100 000 Kč
Pronájem bytu 2+kk, Brno - Židenice, novostavba, parkovací stání, zařízený, Rezidence Juliana
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný byt 2+kk v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Židenice, ulice Líšeňská. Byt je situován ve 2.NP v bytovém komplexu Rezidence..
15 000 Kč za měsíc
Prodej bytu 3+kk, 101,7 m², dvě terasy, předzahrádka, Střelice
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 3+kk (č. 114) v bytovém domě v jižní části obce Střelice nedaleko Brna. Byt orientovaný na tři světové strany (východ - západ a jih ) se nachází v 1. NP/3. NP. Byt Vás..
4 845 000 Kč
Prodej bytu 2+kk, 66,5 m², dvě terasy, předzahrádka, Rezidence Střelice
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č. 110) v bytovém domě v jižní části obce Střelice nedaleko Brna. Byt orientovaný na dvě světové strany (východ-západ) se nachází v 1. NP/3. NP. Zaujme Vás..
3 045 000 Kč