Nabídka nemovitostí

Typ zakázkyTyp nemovitostiLokalitaCena do (Kč)
 
Prodej bytu 2+1, Brno - Královo Pole, mezonet, terasa, parkování u domu, ulice Riegrova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízíme k prodeji pěkný světlý byt 2+1 v OV ve vyhledávané lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Riegrova. Byt je situován ve 4. nadzemním podlaží..
3 600 000 Kč
Pronájem nového bytu 2+kk, Brno - Židenice, novostavba, parkovací stání, nezařízený, rezidence Juliana
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím krásný nový byt 2+kk k pronájmu v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Židenice, ulice Líšeňská. Byt je situován ve 2.NP v bytovém komplexu..
14 500 Kč za měsíc
Prodej, Byt 2+kk, 59,7m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.102 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
2 827 488 Kč
Prodej, Byt 4+kk, 83,6m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.201 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
4 131 579 Kč
Prodej, Byt 4+kk, 88,7m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.301 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
4 474 950 Kč
Prodej bytu 4+1, Ostrava - Poruba, dům po revitalizaci, sklep, nové podlahy, ulice Josefa Skupy
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k prodeji světlý byt v osobním vlastnictví 4+1 v Ostravě - Porubě, ulice Josefa Skupy. Byt je situován ve 3. NP panelového domu po revitalizaci..
1 750 000 Kč
Prodej pěkného bytu 1+kk, Zlín - Jižní Svahy, novostavba, terasa, ulice Zelinova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízíme k prodeji prostorný světlý byt 1+kk v OV v pěkné lokalitě Zlín - Jižní Svahy, ulice Zelinova. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží cihlové..
1 490 000 Kč
Prodej pěkného bytu 2+kk, Zlín - Jižní Svahy, novostavba, balkón, ulice Zelinova
REZERVOVÁNO. Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízíme k prodeji prostorný světlý byt 2+kk v OV v pěkné lokalitě Zlín - Jižní Svahy, ulice Zelinova. Byt je situován ve 2. nadzemním..
rezervováno
Prodej novostavby bytu 2+kk, Rezidence Husova, Moravský Krumlov
Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu 2+kk v projektu bytového domu „Rezidence Husova“ v Moravském Krumlově. Tato ojedinělá novostavba, nabízející 44 bytových jednotek, je zasazena do klidné části..
1 484 450 Kč
Rezidence Rumiště, Byt 2+kk
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č.301) přímo v centru Brna v klidné ulici. Dům má vnitroblok s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních..
rezervováno