Nabídka nemovitostí

Typ zakázkyTyp nemovitostiLokalitaCena do (Kč)
 
Pronájem bytu 4+kk, Brno - město, novostavba, balkón, vyhrazené parkovací stání, ulice Leitnerova
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu prostorný byt 4+kk v v atraktivní lokalitě Brno - město, ulice Leitnerova, kousek od centra. Byt je situován ve 2.nadzemním podlaží..
25 000 Kč za měsíc
Pronájem manažerského bytu 2+kk, Brno - Židenice, novostavba, kompletně zařízený, parkovací stání, ulice Líšeňská, Rezidence Juliana
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím krásný nový manažerský byt 2+kk k pronájmu v pěkné a atraktivní lokalitě Brno - Židenice, ulice Líšeňská. Byt je situován ve 4.NP v bytovém..
19 000 Kč za měsíc
Prodej bytu 1+kk, Brno - Královo Pole, bytový dům, balkón, investiční příležitost, ulice Božetěchova
Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji malometrážní pěkné světlé byty 1+kk v OV v atraktivní lokalitě Brno - Královo Pole, ulice Božetěchova, kousek od Technologického parku. Byty jsou situovány..
1 850 000 Kč
Prodej, Byt 4+kk, 87,1m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.301 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
4 995 000 Kč
Prodej, Byt 4+kk, 83,6m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.201 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
4 674 600 Kč
Prodej, Byt 2+kk, 59,7m²
Exkluzivně nabízíme prodej bytu č.102 v Rezidenci Francouzská, která nabízí 11 prostorných a komfortních bytů, které splňují náročné požadavky uživatelů, a představuje kvalitní bydlení v těsné..
3 250 000 Kč
Rezidence Rumiště, Byt 2+kk
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č.301) přímo v centru Brna v klidné ulici. Dům má vnitroblok s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních..
rezervováno
Rezidence Rumiště, Byt 1+kk
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk (č.102) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních..
rezervováno
Rezidence Rumiště, Byt 2+kk
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č. 305) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních..
rezervováno
Rezidence Rumiště, Byt 1+kk
Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk (č.502) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních..
rezervováno