Kontaktujte nás
email
loader

Na čem si zakládáme

 

Férovost, srozumitelnost, odbornost, přátelskost

Děláme realitní obchod tak, aby byl prodávající maximálně spokojen, kupující nalezl to, co hledá a v každém okamžiku všichni klienti věděli, co bude následovat. Odborností, férovým jednáním a srozumitelností předcházíme nástrahám, které jsou přítomny ve světě nemovitostí. V době, kdy přibývá exekučních řízení a obecně právních povinností, je kvalitní právní servis advokátní kanceláře nutností. Přátelské jednání pak oceňují naši klienti opakovanou spoluprací a doporučením našich služeb svým přátelům.

 

MYF02573 - kopie

 

Historie

Realitní kancelář AvrioReal, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2010. Nevznikla na zelené louce, ale jako člen skupiny AD Group, která v oblasti architektury, projekce, investiční výstavby a developmentu působí více než 20 let a v současné době jí tvoří 12 úspěšných firem v různých oborech. Asi nikdo by nehledal spojitost mezi naší realtní kanceláří a např. hotelovým komplexem Maximus Resort s wellness centrem u brněnské přehrady.

 

Co umíme

Velmi dobře se orientujeme na trhu nemovitostí a jsme tak připraveni poskytnout Vám relevantní informace, doporučit vhodná řešení ve Vaší situaci a bezpečně Vás provést realitním obchodem. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitosti včetně finančního poradenství. Do našeho portfolia patří byty, rodinné domy, pozemky, kancelářské a komerční prostory. Rovněž nabízíme kompletní servis pro investory a developery.

Kvalitní provozní a administrativní zázemí zajišťuje hladký chod naší kanceláře a společně s ostatními pracovníky v naší budově Avriopointu se podílí na Vaší spokojenosti.

Obraťte se na nás i Vy a přesvědčíte se, že výše uvedené nejsou jen slova.

 

PB030196

 

 

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ