Avrioreal s.r.o.

PB030196

Realitní kancelář AvrioReal, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2010 a zakládá si na profesionálním a špičkovém servisu. Svojí činností navazuje na dlouholeté zkušenosti společností ve skupině AD Group a AVRIOINVEST, které působí v oblasti architektury, projekce a developmentu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitosti. Do našeho portfolia patří byty, rodinné domy, pozemky, kancelářské a obchodní prostory. Rovněž nabízíme kompletní servis pro investory a developery.

Naši realitní makléři se velmi dobře orientují na trhu nemovitostí a jsou tak připraveni poskytnout Vám relevantní informace, doporučit vhodná řešení ve Vaší situaci a bezpečně Vás provést realitním obchodem.

Realitní kancelář AvrioReal se postará o kvalitní zpracování nabídky Vaší nemovitosti a o její inzerci na realitních serverech a v tištěných médiích. Poskytneme Vám špičkový právní servis, který pro naši kancelář zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Oporou celého týmu je kvalitní provozní a administrativní zázemí, které zajišťuje hladký chod kanceláře a společně s ostatními pracovníky se stará o Vaši spokojenost. Obraťte se na nás i Vy a přesvědčíte se, že nezklameme Vaši důvěru.