Kontaktujte nás
email
loader

Prostorný byt 2+1, 62 m² - Brno - Veveří

Údolní 400/36, Brno - Veveří

Prostorný byt 2+1, 62 m² - Brno - Veveří

Dovolujeme si vám nabídnout prostorný byt 2+1 v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Byt se nachází v druhém nadzemním podlaží cihlového bytového domu, kde právě probíhá celková rekonstrukce. Výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení se společnou střešní terasou a upraveným dvorem se zelení.

Dispozice bytu
Praktická dispozice tohoto prostorného bytu (62 m2) umožňuje využít byt nejen k pronájmu, ale také pro pohodlné bydlení rodiny. Na prosvětlenou vstupní chodbu navazuje komora, kde si uschováte aktuálně nošené oblečení a obuv. Z této chodby se pak dostanete do místnosti s kuchyní. Umístění kuchyně do těchto prostor získává tento byt dva samostatné pokoje (29,4 m2 a 12,6 m2), které mohou sloužit pro denní pobyt či jako ložnice. Díky širokému oknu na západní stranu je hlavní obývací prostor krásně světlý. Oba pokoje umožňují umístění dostatečného množství úložných prostor. K bytu náleží sklepní kóje.

Bytový dům
Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou zahrnující vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměny oken, výměny či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů.
Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními.

Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města.

Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

Lokalita
Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.


Nemovitost na mapě
Cena:4 590 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518509
KategorieByty 2+1
LokalitaÚdolní 400/36, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná62 m²
Plocha podlahová67 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB382 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýNe
Výtahano
Sklepano (2m²)
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ