Kontaktujte nás
email
loader

Jedinečný byt 2+kk, 70 m² - Brno - Veveří

Údolní 400/36, Brno - Veveří

Jedinečný byt 2+kk, 70 m² - Brno - Veveří

Dovolujeme si vám nabídnout prostorný byt 2+kk v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového bytového domu, kde právě probíhá celková rekonstrukce. Výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení s dostupnou občanskou vybaveností.

Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše pro vás bude připraveno.

Dispozice bytu
Dispozice tohoto prostorného bytu (70,5 m2) spolu s jihozápadní orientací zajistí, že byt bude celý den krásně prosvětlen. Na vstupní chodbu, z které se vchází také do koupelny, navazuje obývací část s kuchyní. Z této místnosti se teprve dostanete do chlouby tohoto bytu, do více jak 30metrového pokoje s dominantním oknem v průčelí domu. Světlý velký prostor působí vzdušně a navozuje tu pravou atmosféru velkorysých bytů první republiky. Oba pokoje umožňují umístění dostatečného množství úložných prostor a nabízejí mnoho variant při jejich zařizování.

Bytový dům
Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou zahrnující vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměny oken, výměny či repasování dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů.
Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními.
Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

Bonusem bude střešní terasa i klidová zóna v podobě upraveného dvoru s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě budou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města.

Lokalita
Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.


Nemovitost na mapě
Cena:5 868 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518541
KategorieByty 2+kk
LokalitaÚdolní 400/36, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná76 m²
Plocha podlahová74 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění4
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB382 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýNe
Výtahano
Sklepano (2m²)
DopravaMHD
TopeníÚstřední plynové
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ