Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Rumiště, Byt 2+kk

Rumiště 344/6, Brno - Trnitá

Rezidence Rumiště, Byt 2+kk

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č. 305) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních bytů o menších dispozicích s velmi vysokým standardem a chytrým řešením interiérů. Dům má 5 nadzemních podlaží.
Byt se nachází ve 3.NP a celková plocha bytu s balkonem činí 52,23 m2 (obývací pokoj s kk 27,72 m2; pokoj 13,48 m2; koupelna 4,64 m2; balkon 6,39 m2). Byt má velmi vysoký standard, plovoucí laminátové podlahy, celoskleněnné interiérové dveře, obklady a dlažby Rako, závěsné WC, baterie Grohe a další. Součástí bytu není dodávka kuchyňské linky.
Do centra se dostanete za 3 minuty pěšky. Vlakové nádraží je vzdáleno 300m, autobusové nádraží 350m, městský okruh 100m a na dálnici budete autem za 7min.
V okolí je mnoho stávajících kancelářských a obchodních center jako je Vaňkova, Trinity, Dorn a další, i nově vznikajících projektů Vlněna a komplex Edison Centre. Celá tato oblast má obrovský potenciál a prochází velkým rozvojem, vznikají zde kancelářské a obchodní plochy s veřejně přístupnými parky a vodními plochami.
Bezkonkurenční umístění, občanská vybavenost, moderní architektura, ale i nízké náklady na bydlení jsou zárukou jedinečné investice.
Stavby byla zahájena a předání bytů je plánováno na přelom roku 2017/2018.
Více na www.rezidence-rumiste.cz


Ing. Martina Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Martina Klimešová

Nemovitost na mapě
Cena:prodáno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518222
KategorieByty 2+kk
LokalitaRumiště 344/6, Brno - Trnitá
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná46 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok kolaudace2017
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Balkónano (6 m²)

Soubory

   305
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ