Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Rumiště, Byt 2+kk

Rumiště 344/6, Brno - Trnitá

Rezidence Rumiště, Byt 2+kk

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 2+kk (č.501) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních bytů o menších dispozicích s velmi vysokým standardem a chytrým řešením interiérů. Dům má 5 nadzemních podlaží.
Byt se nachází v 5.NP a celková plocha bytu činí 38,71 m2 (obývací pokoj s kk 25,35 m2; pokoj 9,56 m2; koupelna 2,47 m2; WC 1,33 m2). Byt má velmi vysoký standard, plovoucí laminátové podlahy, celoskleněnné interiérové dveře, obklady a dlažby Rako, závěsné WC, baterie Grohe a další. Součástí bytu není dodávka kuchyňské linky.
Do centra se dostanete za 3 minuty pěšky. Vlakové nádraží je vzdáleno 300m, autobusové nádraží 350m, městský okruh 100m a na dálnici budete autem za 7min.
V okolí je mnoho stávajících kancelářských a obchodních center jako je Vaňkova, Trinity, Dorn a další, i nově vznikajících projektů Vlněna a komplex Edison Centre. Celá tato oblast má obrovský potenciál a prochází velkým rozvojem, vznikají zde kancelářské a obchodní plochy s veřejně přístupnými parky a vodními plochami.
Bezkonkurenční umístění, občanská vybavenost, moderní architektura, ale i nízké náklady na bydlení jsou zárukou jedinečné investice.
Stavby byla zahájena a předání bytů je plánováno na přelom roku 2017/2018.


Ing. Martina Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Martina Klimešová

Nemovitost na mapě
Cena:prodáno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518226
KategorieByty 2+kk
LokalitaRumiště 344/6, Brno - Trnitá
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná39 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Rok kolaudace2017
En. náročnost b.E - Nehospodárná

Soubory

   501
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ