Kontaktujte nás
email
loader

Byt 5+kk s velkorysou terasou, saunou, dvěma garážovými stáními v klidném vnitrobloku

Vídeňská 849/13, Brno - Štýřice

Byt 5+kk s velkorysou terasou, saunou, dvěma garážovými stáními v klidném vnitrobloku

Nabízíme vám ojedinělý byt v centru Brna při ulici Vídeňská.

Atmosféra tohoto dvojúrovňového bytu 5+kk je neopakovatelná. Svým pojetím se bytová jednotka blíží rodinnému domu, a taky se tady tak cítíte.

Na první pohled vás zaujme propojení obývacího pokoje, jídelny a velké terasy. Díky velkoformátovým posuvným dveřím se rozšiřuje obytný prostor o terasu, na které můžete relaxovat či trávit čas při posezení s přáteli. K tomu uklidňující výhled na zelené atrium se vzrostlým dubem, přitom uprostřed města. V přízemí bytu se nachází obytný prostor s odpočinkovou částí, jídelnou a kuchyní, dále ložnice, chodba, koupelna a technická místnost pro pračku, sušičku a technologii vytápění a větrání. Z obytného prostoru a ložnice vede vstup na prostornou jihovýchodně orientovanou otevřenou terasu, kterou je možné zastínit markýzou. V patře jsou 2 ložnice, druhá koupelna (s vanou, sprchovým koutem a saunou) a otevřený prostor, který může sloužit jako pracovna či prostor pro fitness. Při vstupu do bytu se pak nachází šatna.

Jaké jsou výhody tohoto bytu?

Klidné bydlení
Bydlení v atriu bytového domu, kdy tento byt vystupuje do vnitrobloku, který je tvořen upravenou zahradou s dřevinami.

Dostupnost
Představte si situaci, kdy sedíte u snídaně a děti zjistí, že tramvaj jim jede za 2 minuty. V klidu se zvednou, rozloučí se s vámi a jdou na tramvaj. Stačí jim pouze ty dvě minuty.

Parkování
Děti již máme na zastávce, vy spěchat nemusíte. V suterénu bytového domu na vás čeká auto na jednom ze dvou parkovacích míst, které patří k bytu.

Občanská vybavenost
Budete bydlet v klidném vnitrobloku, ale uprostřed města, což skýtá všechny jeho výhody. Nemocnice Milosrdných bratří je za rohem, stejně jako sportovní hřiště (krytá hala, tenisové kurty, stadion). Dvě kavárny máte pár kroků od domu, ani nemusíte přecházet ulici. Jste pár minut chůze od Mendlova náměstí, zajít si do restaurace či nakoupit tak není problém. Cyklostezka vedoucí kolem řeky Svratky Vás zavede do přírody, kolem koupaliště Riviéra až na brněnskou přehradu na sever města či naopak na jih až za Olympii a dále směrem k Pálavě.
Mateřské školky - Vídeňská, Kamenná
Základní škola - adresa je spádová na prestižní Bakalovo nábřeží
Střední škola - Gymnázium Vídeňská

Několik technických údajů:
Byt byl kolaudován v roce 2005, byl budován přímo pro současného majitele. V průběhu let proběhla kompletní rekonstrukce, v roce 2014 byl přistavěn velký dětský pokoj na horním patře.
Zdrojem tepla v celém domě je horkovodní výměník. Pro každé patro zvlášť je osazena samostatná rekuperační jednotka pro větrání a zpětné získávání odpadního tepla. Rekuperátory jsou také osazeny filtrací vzduchu, což v zimním období přispívá k příjemnému vnitřnímu prostředí.

Pokud hledáte klidné bydlení, a přitom chcete vést aktivní společenský život, tento byt vás opravdu nezklame. Interiér bytu si lidé mohou přizpůsobit a v čase měnit, lokalitu a atmosféru bydlení nikoliv. Budu se na vás těšit při prohlídce.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Zobrazit
3D prohlídku
Cena:19 000 000 Kč
Poznámka:včetně provize
Evidenční číslo:518665
KategorieByty 5+kk
LokalitaVídeňská 849/13, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná169 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB108 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Míst k parkování2
ParkováníAno
Terasaano (50 m²)
Sklepano (4 m²)
TopeníÚstřední dálkové
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ