Kontaktujte nás
email
loader

Prodej garážového stání 13 m², Brno - Líšeň

Sedláčkova 2917/36, Brno - Líšeň

Prodej garážového stání 13 m², Brno - Líšeň

Garážový dům Sedláčkova

Hledáte bezpečné a komfortní parkování za příznivou pořizovací cenu s nízkými provozními náklady?

Takové parkování Vám nyní nabízíme v Líšni v garážovém domě na ulici Sedláčkova. V nově zprovozněném objektu se nachází celkem 207 krytých parkovacích míst pro automobily a motocykly. Prvních 60 parkovacích míst v 1. PP budovy se již nabízí k prodeji.

Výhodou tohoto garážového domu je bezesporu průjezdní výška garážových vrat, která umožní vjezd dokonce obytným vozům. Vjezd aut s rakví na střeše je tak samozřejmostí.
Vzhledem k technickému stavu objektu mohou majitelé očekávat nízké provozní náklady spojené s garážovým stáním. Parkování v garážových domech přináší obecně komfortnější klima ve vozidle, ať již v létě či zimě, a zejména vyšší bezpečnost a ochranu před vloupáním do vozidla. Rozměry jednotlivých stání od 5 x 2,5 m.

Spuštěním rezidentního parkování v centru Brna a jeho následné rozšiřování časem začne ovlivňovat i situaci na okrajích města. Policie se bude zaměřovat ještě více na nelegální parkování a s rostoucím počtem vozidel v Líšni bude i růst poptávka po parkovacích plochách. Míst pro umístění větších garážových domů není mnoho, proto lze garážový dům na ulici Sedláčkova považovat na dlouhou dobu za jednu z posledních možností krytých stání v této oblasti.

Cena garážového stání je 250.000 Kč, cena stání pro motorky 150.000,- Kč. DPH zde není uplatňováno, stejně tak neplatíte provizi realitní kanceláři. Možnost financování koupě garážového stání za zvýhodněních podmínek prostřednictvím stavební spořitelny či prostřednictvím spotřebitelského úvěru (kalkulaci Vám rádi poskytneme).

Přijďte si vybrat Vaše parkovací místo a zbavte se problémů s parkováním.


Nemovitost na mapě
Cena:250 000 Kč
Poznámka:Klient neplatí provizi RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518373
KategorieGarážové stání
LokalitaSedláčkova 2917/36, Brno - Líšeň
OkresBrno-město
Plocha užitná13 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýNe
KomunikaceAsfaltová
OdpadVeřejná kanalizace