Kontaktujte nás
email
loader

Pozemek s projektem rodinné vily, Brno-Žabovřesky

Brno - Žabovřesky

Pozemek s projektem rodinné vily, Brno-Žabovřesky

Na samém rozhraní městské části Brno-Žabovřesky a Brno-Komín vám nabízíme jedinečný pozemek pro stavbu rodinné vily. Tento pozemek pod Kozí horou vyniká svou jihozápadní orientací s nádherným výhledem na lesy obory Holedná.

Lokalita se pyšní skvělou dostupnost do všech částí Brna i napojením na dálnici D1 (dokončení městského okruhu v Žabovřeské ulici se již blíží). Vynikající je občanská vybavenost v okolí. Vyznavačům cyklistiky stačí sjet ke Svratce na bezpečnou cyklostezku, po které za chvilku dojedete na přehradu. Hned za vilou máte pro toulky přírodou lesopark pokrývající Palackého vrch.

V současnosti je dokončena projektová dokumentace pro územní řízení na vilu o dispozici 6+kk. Stavba využívá svažitého terénu pro umístění garáží a technologického zařízení do podzemního podlaží. Obytné části o hrubé podlažní ploše 364 m2 jsou ve dvou nadzemních podlažích, na jižní straně vily je umístěn venkovní bazén. O tomto projektu Vám rádi povíme při prohlídce pozemku.

Součástí projektu jsou inženýrské sítě – voda, elektřina, splašková kanalizace, příjezdová komunikace včetně veřejného osvětlení.

Uvedená cena pozemku je včetně DPH.

Těšíme se na vás při prohlídce.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Cena:23 990 000 Kč
Poznámka:Včetně provize, včetně DPH
Evidenční číslo:518681
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrno - Žabovřesky
OkresBrno-město
Plocha pozemku1.172 m²
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ