Kontaktujte nás
email
loader

Garážový dům Sedláčkova

Sedláčkova, Brno - Líšeň

Garážový dům Sedláčkova

Garážový dům Sedláčkova

VŠECHNA GARÁŽOVÁ STÁNÍ PRODÁNA.

Pohodlné a komfortní parkování Vám nyní nabízíme v Líšni v garážovém domě na ulici Sedláčkova. V nově zprovozněném objektu se nachází celkem 207 krytých parkovacích míst pro automobily a motocykly. Posledních 25 parkovacích míst je ještě k prodeji.

Výhodou tohoto garážového domu je bezesporu průjezdní výška garážových vrat, která umožní vjezd dokonce obytným vozům. Vjezd aut s rakví na střeše je tak samozřejmostí.
Vzhledem k technickému stavu objektu mohou majitelé očekávat nízké provozní náklady spojené s garážovým stáním. Parkování v garážových domech přináší obecně komfortnější klima ve vozidle, ať již v létě či zimě, a zejména vyšší bezpečnost a ochranu před vloupáním do vozidla. Rozměry jednotlivých stání od 5 x 2,5 m.

Cena garážového stání je od 240.000 Kč, cena stání pro motorky 100.000,- Kč. DPH zde není uplatňováno, stejně tak neplatíte provizi realitní kanceláři. Možnost financování koupě garážového stání za zvýhodněních podmínek prostřednictvím stavební spořitelny či prostřednictvím spotřebitelského úvěru (kalkulaci Vám rádi poskytneme).

Přijďte si vybrat Vaše parkovací místo a zbavte se problémů s parkováním.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Cena:info v RK
Evidenční číslo:518426
KategorieProjekt
LokalitaSedláčkova, Brno - Líšeň
OkresBrno-město
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ