Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Juliana II. etapa

Brno - Brno-město

Rezidence Juliana II. etapa

Probíhá dokončování bytových jednotek!

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Druhá etapa zahrnuje dva nízkopodlažní domy s parkováním umístěným přímo před bytovými domy. Projekt přináší účelně navržené dispozice bytů, dostatečné úložné prostory, prostorné sklepy a střechy s výsadbou extenzivní zeleně, která zpříjemní klima uvnitř budov i v jejich okolí.

JULIANA II – Rezidence pod Bílou horou nabízí dostatečnou rozmanitost bytů pro váš výběr. Dispoziční řešení je od bytů 1+kk, přes praktické byty 2+kk a 3+kk až po prostorné byty 4+kk. Ke každé jednotce náleží sklep v 1. podzemním podlaží. Menší objem výstavby zajistí bydlení v příjemném komorním prostředí. Možnost přikoupit venkovní parkovací stání, případně carportové (kryté) venkovní stání.

Jednotlivé byty Vám rádi představíme při osobním setkání.

Lokalita
Chtěli jste vždy bydlet ve městě, ale zároveň toužili po přírodě? Pokud hledáte domov, který by Vám poskytl obojí, seznamte se s projektem JULIANA II. Na jedné straně je napojen na zažitou, původní čtvrť Juliánov a na druhé straně se přímo dotýká rozsáhlého lesoparku Bílá hora. Nachází se v blízkosti zastávky tramvaje, nedaleko základní školy, polikliniky na ulici Viniční, koupaliště nebo Dělnického domu. V bezprostředním okolí je základní umělecká škola, Sokol, skatepark, množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně.


Ing. Martina Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Martina Klimešová

Nemovitost na mapě
Cena:od 6 745 000 Kč
Evidenční číslo:518608
KategorieProjekt
LokalitaBrno - Brno-město
OkresBrno-město
Míst k parkování58
ParkováníAno
Počet bytů47
Počet domů2
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ