Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Sochorova

Sochorova, Brno - Žabovřesky

Rezidence Sochorova

REALIZOVÁNO

OBECNÉ INFORMACE
Počet bytů: I. etapa 60, II. etapa 87
Počet podlaží: 1 podzemní + 6 nadzemních
Kategorie bytů: 1+kk až 4+kk
Velikosti bytů bez balkónů a teras: 32,59 m2 – 129,49 m2
Parkování řešeno částečně pod objektem a částečně na povrchu
Projekt Realizován v letech 2012 - 2015

Projekt Rezidence Sochorova je situován do žádané západní lokality města Brna – městské části Žabovřesky. Lokalitu obklopují zelené horizonty Jundrovských kopců, Wilsonova lesa, Palackého Vrchu a jedinečná přírodní lokalita obora Holedná.

Městská část Žabovřesky je vyhledávaná pro svoji jedinečnou polohu, umožňující spojení s přírodou a přitom velmi dobrou dopravní dostupnost jak individuální dopravou tak i prostředky MHD. A to jak do historického centra do 15 minut, tak i okolí.

Bytový projekt Rezidence Sochorova je navržen jako součást uceleného bloku navazujícího na administrativní komplex. Jedinečnost řešení respektujícího tolik potřebné soukromí ve městě je podtržena vlastním soukromým vnitroblokem se zelení, do kterého je orientována většina bytů.

Bytové jednotky jsou řešeny ve dvou samostatných vstupech. Každý byt má balkón nebo terasu umožňující stolování a odpočinek. Standardem je sklep popř. samostatná komora v každém bytě, vlastní měření spotřeby energií s možností individuálního nastavení ohřevu TUV a vytápění.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Cena:info v RK
Evidenční číslo:518437
KategorieProjekt
LokalitaSochorova, Brno - Žabovřesky
OkresBrno-město
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ