Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Střelice

Příční, Střelice

Rezidence Střelice

REALIZOVÁNO - všechny byty prodány.

Bytový dům Rezidence Střelice rozšiřuje nabídku nového bydlení v blízkém okolí Brna o více než padesát bytů v osvědčených a nejžádanějších velikostních kategoriích 1+kk až 3+kk. Skvělá lokalita. Výborná dopravní dostupnost. Bezpečné místo k životu. Kvalitní občanská vybavenost.

Rezidence Střelice nabízí dostatečnou rozmanitost bytů pro Váš výběr. K dispozici je 55 komfortních bytových jednotek ve 3 nadzemních podlažích a obytném podkroví. Dům má tři samostatné vchody s venkovními výtahy. V podzemním podlaží se nachází 50 garážových stání tak, aby parkováním nebyla rušena klidová zóna bydlení. Sklepní kóje přímo navazující na garážové stání ještě zvýší jeho praktičnost.

Dispozice bytů jsou od 1+kk, přes praktické 2+kk, po prostorné 3+kk s nadstandardním úložným prostorem. Zajímavou variantou je i několik bytových jednotek s otevřenou galérií, ve kterých vynikne jejich vzdušnost a prostornost. Na výběr jsou jednotky s balkónem, terasou či předzahrádkou.

Nízké měsíční náklady na bydlení zajistí budova s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) s vlastní plynovou kotelnou pro celý objekt. Dalších úspor provozních nákladů bude možno dosáhnout vybavením domácností smart home technologií.

Projekt klade důraz na praktičnost a komfort bydlení. Výborná dopravní dostupnost, občanská vybavenost, současné trendy výstavby i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného a moderního bydlení. Výborné je napojení na železniční i autobusovou dopravu, vlakem se dostanete do Brna na hlavní nádraží za necelých 20 minut (3 zóny IDS JMK), autem budete v Brně či na dálnici D1 za 15 minut.

Rezidence Střelice se nachází v příjemné krajině, v zeleni Bobravské vrchoviny s přírodním parkem Bobrava. Rezidenční bydlení v jižní části obce Střelice navazuje na ulici Příční a na stávající zástavbu rodinných domů při ulici Komenského.

V obci se nachází základní a mateřská škola, základní umělecká škola, obecní knihovna, obchod, restaurace, pošta, lékárna, zdravotní středisko, benzínová stanice, koupaliště, dětské hřiště, fotbalové hřiště, stadion. I rodina s dětmi tak v obci nalezne vše, co potřebuje pro pohodový život.

Blízkost přírodního parku Bobrava vás bude lákat ke každodenním procházkám přírodou či vyjížďkám na kole po mnoha cyklostezkách.


Ing. Martina Klimešová

Kontaktujte makléře

Ing. Martina Klimešová

Nemovitost na mapě
Cena:info v RK
Evidenční číslo:518438
KategorieProjekt
LokalitaPříční, Střelice
OkresBrno-venkov
Zahájení prodeje4. září 2018
wwwrezidence-strelice.cz
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ