Kontaktujte nás
email
loader

Pronájem ateliéru 39,5 m², Brno - Komárov

Svatopetrská, Brno - Komárov

Pronájem ateliéru 39,5 m², Brno - Komárov

Nájem ateliéru bez provize RK.

V zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný světlý, obytný ateliér. Jeho součástí je koupelna se sprchou, WC, komora s přípravou pro pračku, malá kuchyňská linka. Pokud podnikáte a někdy v práci spíte. Je tento ateliér tím pravým útočištěm. Můžete podnikat i bydlet na jednom místě. Ateliér se nachází v atraktivní lokalitě kousek od centra Brna v areálu SVATOPETRSKA v Brně na ulici Svatopetrská, městská část Komárov. Byt je situován ve 5.NP v nově postavené nízkoenergetické budově.

Celková plocha ateliéru je 39,5 m2. Dispozice ateliéru: pracovna s kuchyňským koutem 27,2 m2, šatna 4,4 m2, sprchový kout s wc 4,2 m2, zádveří 4 m2. Možnost parkování formou pronájmu vyhrazeného stání v areálu budovy.

Areál Svatopetrska zahrnuje mimo jiné nově vybudovaný objekt inovačního centra kombinující kanceláře, lehké sklady i bydlení. V přízemí budovy bude provozována restaurace a bistro s kavárnou nebo pekárnou. Budova využívá nejmodernějších ekologických technologií užívaných v pasívních budovách (nízkoenergetický standard A).

Areál je lehce dostupný z centra i z dálnice autem i veřejnou dopravou. Vlakové nádraží ve vzdálenosti 1,4 km, autobusové nádraží 0,6 km, obchodní centrum Vaňkovka 1 km. Zrekonstruovaná zastávka tramvaje Dornych - Plotní bude přímo u areálu. Celý areál SVATOPETRSKA bude do budoucna napojen na stávající cyklostezku a pěší zónu. Revitalizovaná zelená plocha bude dotvářet klid a pohodu pro odpočinek.

Prohlídky možné ihned.


Nemovitost na mapě
Cena:290 Kč za m2/měsíc
Poznámka:DPH+energie a služby, provize se nehradí, bez DPH, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518407-1
KategorieKanceláře
LokalitaSvatopetrská, Brno - Komárov
OkresBrno-město
Plocha užitná36 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby2018
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB74 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Bezbariérovýano
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
TopeníJiné