Kontaktujte nás
email
loader

Pronájem, Kanceláře, 114 m²

Sochorova 3178/23, Brno - Žabovřesky

Pronájem, Kanceláře, 114 m²

Pronájem kancelářských prostor nejvyššího standardu v administrativní budově AVRIOPOINT v Brně - Žabovřeskách. Kanceláře o celkové ploše 113,9 m2 se nacházejí ve 3 NP. Kancelářské prostory jsou rozděleny do tří samostatných místností spojených vstupní chodbou. Administrativní budova AVRIOPOINT má výborné dopravní napojení na dálniční uzel směr Praha, Bratislava, Olomouc a Vídeň.

Kancelářské prostory jsou ve vysokém standardu kategorie A. Kanceláře mají zdvojené podlahy, kvalitní zátěžový koberec, kazetové podhledy včetně osvětlovacích těles, klimatizaci, vzduchotechniku s rekuperací (nucené větrání), plynové vytápění s možností regulace, hygienické zázemí ve vysokém standardu, přístupový a parkovací systém – střežení vstupních dveří do nájemních prostor a vjezdu do garáží, kamerový systém – monitoring vnějších prostor, garáží a vstupu a centrální recepci. V objektu je stálá služba recepce (v nočních hodinách je přítomna ostraha objektu).

Možnost pronájmu garážových stání a skladového prostoru 12m2. Administrativní budova AVRIOPOINT získala první cenu v soutěži o Stavbu Jihomoravského kraje 2008 v kategorii staveb občanské vybavenosti. Kromě nabízených prostor je budova plně obsazena; stávajícími nájemci jsou mimo jiné: AutoCont CZ a.s., Arch.Design, s.r.o., AVRIOINVEST, a.s.

Volné ihned. Možnost odkoupení vybavení od předchozího nájemce.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Cena:3 500 Kč za m2/rok
Poznámka:+ společné části + služby + parkování
Evidenční číslo:518518
KategorieKanceláře
LokalitaSochorova 3178/23, Brno - Žabovřesky
OkresBrno-město
Plocha užitná114 m²
Plocha kanceláří114 m²
Plocha skladů12 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování3
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
wwwavriopoint.cz
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ