Kontaktujte nás
email
loader

Pronájem prostor pro bistro 129 m², Brno - Komárov

Svatopetrská, Brno - Komárov

Pronájem prostor pro bistro 129 m², Brno - Komárov

Nájem prostor pro bistro bez provize RK.

V zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k pronájmu krásný světlý prostor pro zřízení bistra, kavárny, cukrárny, pekárny nebo rychlého občerstvení v administrativní budově v těsné blízkosti velké bytové zástavby a tedy pohybu lidí.

Prostory jsou prozatím připraveny jako holoprostor, bez vnitřních dispozic, tj. pouze obvodové zdivo a jsou přivedeny veškeré sítě. Existuje projekt typového provedení, nicméně konkrétní členění prostoru pro gastro zázemí a samotnou provozovnu bude realizováno na míru pro vybraného nájemníka. Veškeré stavební úpravy prostor ve standardu budovy hradí pronajímatel. Gastro projekt a gastro vybavení hradí nájemce. Prostor bude osazen samostatnou vzduchotechnickou jednotkou. Součástí pronájmu je i menší terasa na letní zahrádku.

Celková plocha je 129 m2. Možnost parkování formou pronájmu vyhrazeného stání v areálu budovy.

Budova se nachází v atraktivní lokalitě kousek od centra Brna v areálu SVATOPETRSKA v Brně na ulici Svatopetrská, městská část Komárov. Prostor je situován v 1.NP v nově postavené nízkoenergetické budově.

Areál Svatopetrska zahrnuje mimo jiné nově vybudovaný objekt inovačního centra kombinující kanceláře, lehké sklady i bydlení. V přízemí budovy bude provozována restaurace. Budova využívá nejmodernějších ekologických technologií užívaných v pasívních budovách (nízkoenergetický standard A).

Areál je lehce dostupný z centra i z dálnice autem i veřejnou dopravou. Vlakové nádraží ve vzdálenosti 1,4 km, autobusové nádraží 0,6 km, obchodní centrum Vaňkovka 1 km. Zrekonstruovaná zastávka tramvaje Dornych - Plotní bude přímo u areálu. Celý areál SVATOPETRSKA bude do budoucna napojen na stávající cyklostezku a pěší zónu. Revitalizovaná zelená plocha bude dotvářet klid a pohodu pro odpočinek.

Prohlídky možné ihned.


Nemovitost na mapě
Cena:info v RK
Poznámka:+energie a služby, provize se nehradí
Evidenční číslo:518407-9
KategorieRestaurace
LokalitaSvatopetrská, Brno - Komárov
OkresBrno-město
Nízkoenergetický1
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná130 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby2018
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB70 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
TopeníJiné