Kontaktujte nás
email
loader

NOVÁ CENA - Pronájem variabilních FLEXIBOXů 220 m², Brno - Komárov

Svatopetrská, Brno - Komárov

NOVÁ CENA - Pronájem variabilních FLEXIBOXů 220 m², Brno - Komárov

Unikátní prostředí pro Vaše podnikání - pronájem variabilních FLEXIBOXů bez provize RK.

Volitelná SESTAVA -volitelná PLOCHA. V zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím k dlouhodobému pronájmu FLEXIBOX v atraktivní lokalitě kousek od centra Brna v areálu SVATOPETRSKA v Brně na ulici Svatopetrská, městská část Komárov. FLEXIBOX je situován ve 1.NP v nově postavené nízkoenergetické budově.

Celková plocha je 220 m2. FLEFIBOXi : jsou moderní, úsporné a přizpůsobitelné prostory, které umožňují kombinaci obchodu, skladování, či drobné výroby, včetně potřebného zázemí. Mimořádně vhodné pro internetové obchody.
Prostory jsou nízkoenergetické (kategorie A – „mimořádně úsporné“). Podlahové vytápění z tepelných vrtů.
Součástí FLEXIBOXU je kancelářské zázemí (včetně toalet, kuchyňky atd.) a prostory s velkým proskleným průčelím vhodných jako showroom či prodejna.

Bezproblémové parkování a zásobování s vjezdem v úrovni komunikace. Veškeré další zázemí a služby areálu jsou k dispozici stejně jako u kancelářských prostor.


Areál Svatopetrska zahrnuje mimo jiné nově vybudovaný objekt inovačního centra kombinující kanceláře, lehké sklady i bydlení. V přízemí budovy bude provozována RESTAURACE a bistro s kavárnou nebo pekárnou. Budova využívá nejmodernějších ekologických technologií užívaných v pasívních budovách (nízkoenergetický standard A).

Areál je lehce dostupný z centra i z dálnice autem i veřejnou dopravou. Vlakové nádraží ve vzdálenosti 1,4 km, autobusové nádraží 0,6 km, obchodní centrum Vaňkovka 1 km. Zrekonstruovaná zastávka tramvaje Dornych - Plotní bude přímo u areálu. Celý areál SVATOPETRSKA bude do budoucna napojen na stávající cyklostezku a pěší zónu. Revitalizovaná zelená plocha bude dotvářet klid a pohodu pro odpočinek.

Prohlídky možné ihned.


Nemovitost na mapě
Cena:200 Kč za m2/měsíc
Poznámka:200,- m²/ měsíc + energie a služby, provize se nehradí, bez DPH, včetně právního servisu
Evidenční číslo:518407-6
KategorieSklady
LokalitaSvatopetrská, Brno - Komárov
OkresBrno-město
Plocha užitná220 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby2018
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB74 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Bezbariérovýano
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
TopeníJiné