Reference

KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-ŽABOVŘESKY ul.FOERSTROVA KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-ŽABOVŘESKY ul.FOERSTROVA

Cena : 1.950.000 Kč

Dobrý den,
nejsem velký příznivec realitních kanceláří, ale s prací realitního makléře pana Tomáše Kosíka jsem byl spokojen a mohu jej doporučit. Jeho přístup považuji za profesionální, seriózní a vstřícný. Není moc takových realitních makléřů.

Jiří Slavata

 
KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-LÍŠEŇ ul.MOLÁKOVA KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-LÍŠEŇ ul.MOLÁKOVA

Cena : 2.180.000 Kč

Dobrý den pane Kosíku,
pokud jde o zpětnou vazbu, můžeme říct že jsme byli naprosto spokojení. Bezproblémová spolupráce, milé a solidní jednání, rychlé vyřizování. Po zkušenosti s vaší realitní kanceláří mohu všem jen doporučit a do budoucna, pokud budeme zvažovat ještě nějakou koupi nemovitosti, se na Vás určitě zase obrátíme.

T.Minaříková a M.Lipták

 
PRODEJ RD V BRNĚ-LÍŠNI, UL. ONDRÁČKOVA PRODEJ RD V BRNĚ-LÍŠNI, UL. ONDRÁČKOVA

Cena : 1.900.000 Kč

Zdravím
Prodejem problematické nemovitosti jsem pověřila pana makléře Tomáše Kosíka z realitní kanceláře AVRIOREAL. Mohu jej doporučit všem zájemcům o rychlý a bezstarostný prodej (či nákup) nemovitosti. Profesionální, trpělivé jednání, průběžné informování o postupu a jednotlivých krocích prodeje je samozřejmostí. Vše k mé naprosté spokojenosti. Děkuji. Synková

 
PRODEJ RD 6+2, BRNO-JUNDROV, ul. Veslařská PRODEJ RD 6+2, BRNO-JUNDROV, ul. Veslařská

Cena: 5.405.000 Kč

"S prací realitního makléře p. Kosíka jsme byli velmi spokojeni. Všechny etapy koupě i prodeje probíhaly k naší spokojenosti. Na všechna jednání byl zodpovědně připraven. Realizované kroky podrobně vysvětloval a v případě nejasnosti poskytl dostatek informací k jejich odstranění. Chování p. Kosíka v průběhu celé transakce bylo na vysoké společenské a lidské úrovni. S průběhem obou akcí jsme byli spokojeni."

Martin Dufek

 
PRODEJ BYTU 4+kk Brno-Bystrc,ul. Laštůvkova PRODEJ BYTU 4+kk Brno-Bystrc,ul. Laštůvkova

Cena: 3.490.000 Kč

Dobrý den pane Kosíku,
s naší spoluprací jsem byl spokojen. Velice mi vyhovovalo, že jste vždy dokázal vyslechnout mé požadavky a poté navrhnout doporučené řešení či postup. Jednání bylo vždy korektní, vaše dostupnost na telefonu či e-mailu byla velmi dobrá. Velice jsem oceňoval průběžné zprávy ohledně inzerátu a prohlídek. Důležité pro mě bylo i to, že jste vy osobně i realitní kancelář jako taková nad mým prodejem "nezlomili hůl" kvůli dlouhé době prodeje. Ne vždy jde vše optimálně a právě v takových chvílích ocením dobrého obchodníka / partnera, který dokáže v podobných situacích dodávat optimismus a vůli pokračovat.
Jedinou výhradu bych měl k době, kdy vaše společnost zaváděla nový systém, který aktualizuje údaje na Sreality. Několikrát došlo k nesmyslným změnám v inzerátu, zkrácení textu atd. Naštěstí se vše napravilo během krátké doby. Žádné další konkrétní podněty ke zlepšení mě nyní nenapadají.
Pokud budu v budoucnu opět potřeboval realitní služby, rozhodně se plánuji obrátit opět na Vás a vaší kancelář. Rovněž jsem již jméno vaší společnosti několikrát zmínil svým známým v souvislosti s profesionálním přístupem. A rád vás budu doporučovat i dalším známým a kolegům, pokud přijde řeč na realitní služby.
Děkuji vám za celou spolupráci a těším se na případná další setkání"

Lukáš Oborský

 
PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-BYSTRC ul.KUBÍČKOVA PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-BYSTRC ul.KUBÍČKOVA

Cena : 1.650.000 Kč

"Kontakt na uvedenou realitní kancelář jsem získal z letákové akce.
Kontaktoval jsem p. Kosíka, který obratem přizpůsobil svůj program a provedl prohlídku nemovitosti. Ještě ten den dohodl schůzku s potencionálním klientem a tím byl prodej uzavřen.
Musím konstatovat, že tento rychlý prodej se uskutečnil pouze díky makléři a jeho přehledu o požadavcích zákazníků. Co se týká servisu a průběžných informací o postupu při vyřizování prodeje, byl jsem průběžně informován o postupu vyřizování dokladů nutných k prodeji, tyto informace byly zcela vyčerpávající.
Jsem zcela spokojen s celým prodejem a s přístupem AvrioReal, s.r.o. a to zejména p. Kosíka. Po těchto zkušenostech, mohu uvedenou realitní kancelář jen doporučit, jako zcela profesionálního partnera pro prodej nebo nákup nemovitostí."

Ladislav Boška

 
KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-BYSTRC ul.KUBÍČKOVA KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-BYSTRC ul.KUBÍČKOVA

​Cena : 1.650.000 Kč

"Dobrý den pane Kosíku,
pokud chcete opravdu znát náš názor na vaše služby, byli jsme opravdu spokojení.Maximálně mně vyhovuje Vaše rychlé, přímočaré a hlavně seriózní jednání.Hlavně spolupráce s paní Melicharovou byla přesně dle mých představ. Stačily naše podpisy a několik e-mailů a ona všechnu (pro nás) nepříjemnou agendu za nás obstarala a to včetně zabezpečení hypotéky a nového bankovního účtu.Pokud budeme zvažovat nebo realizovat nákup, prodej či pronájem další nemovitosti určitě se v prvé řadě obrátíme na Vás."


Pěkný den přeji Zbyněk P.

 
Pro našeho klienta jsme sháněli byt. Výsledek PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-LESNÁ, ul. TŘÍSKALOVA ul.KUBÍČKOVA Pro našeho klienta jsme sháněli byt. Výsledek PRODEJ BYTU 2+1 BRNO-LESNÁ, ul. TŘÍSKALOVA ul.KUBÍČKOVA

Cena : 1.800.000 Kč

"Dobrý den,
pokud jde o zpětnou vazbu...jsem spokojený a jestliže by někdo chtěl hledat reality, případně prodávat přes RK, pak bych Vás klidně doporučil. Celkově nejsem příznivcem RK, proto jsem si i inzerci a prodej svého bytu chtěl realizovat sám. Nakonec jsem realizoval prodej přes Vás, protože jste byl nejrychlejší."

Hezký den přeji, s pozdravem

Ivan V.

 
KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-ŽABOVŘESKY, ul. ZÁHŘEBSKÁ KOUPĚ BYTU 2+1 BRNO-ŽABOVŘESKY, ul. ZÁHŘEBSKÁ

Cena : 2.000.000 Kč

"Dobrý den pane Kosíku.
Vaše služby a jednání s Vámi byly víc jak dobré. Přes vaší realitní kanceláří jsem měl smlouvu o prodeji baráku.Tato realitní kancelář jednala obdobně, ale navíc zařídila přepis e-on. Zařídila komplet daňové přiznání, odhad a každou chvíli mám dostat doklad o daňovém zaplacení. V případě prodeje bytu je to věc pana N……..a, pokud máte obdobný postup, je to podle mě standardní postup.
V každém případě děkuji za bezproblémovou koupi a rychlé jednání."

S pozdravem Vladimír P.