Rezidence Sochorova I. a II. etapa

Sochorova_01

Lokalita

Brno - Žabovřesky, ulice Sochorova


Předpokládaný termín dokončení

 I. etapa kolaudace 08/2013
II. etapa kolaudace 03/2015

Projekt Rezidence Sochorova je situován do žádané západní lokality města Brna – městské části Žabovřesky. Lokalitu obklopují zelené horizonty Jundrovských kopců, Wilsonova lesa, Palackého Vrchu a jedinečná přírodní lokalita obora Holedná.

Městská část Žabovřesky je vyhledávaná pro svoji jedinečnou polohu, umožňující spojení s přírodou a přitom velmi dobrou dopravní dostupnost jak individuální dopravou tak i prostředky MHD. A to jak do historického centra do 15minut, tak i okolí. 

Bytový projekt Rezidence Sochorova je navržen jako součást uceleného bloku navazujícího na připravovaný administrativní komplex. Jedinečnost řešení respektujícího tolik potřebné soukromí ve městě je podtržena vlastním soukromým vnitroblokem se zelení do kterého je orientována většina bytů. 

Bytové jednotky jsou řešeny ve dvou samostatných vstupech. Připraven je výběr bytů od 1+kk po 4+kk. Každý byt má balkón nebo terasu umožňující stolování a odpočinek. Standardem je sklep popř. samostatná komora v každém bytě, vlastní měření spotřeby energií s možností individuálního nastavení ohřevu TUV a vytápění. 

Obecné informace

- Počet bytů: I. etapa 60, II. etapa 92
- Počet podlaží: 1 podzemní + 6 nadzemních
- Kategorie bytů: 1 + kk až 4 + kk
- Velikosti bytů bez balkónů a teras: 32,59 m2 – 129,49 m2
- Parkování řešeno částečně pod objektem a částečně na povrchu 

Kontakt

AvrioReal, s.r.o.
Brno, Sochorova 23, 616 00
T: 734 411 160
E: [email protected]
www.sochorova.cz

Developer

Avrioinvest, a.s.