Rezidence Střelice

BD Strelice cam 16

Bytový dům Rezidence Střelice rozšiřuje nabídku nového bydlení v blízkém okolí Brna o více než padesát bytů v osvědčených a nejžádanějších velikostních kategoriích 1+kk až 3+kk.

 

Skvělá lokalita

Výborná dopravní dostupnost

Bezpečné místo k životu

Kvalitní občanská vybavenost

 

O projektu a lokalitě

Rezidence Střelice se nachází v příjemné krajině v zeleni Bobravské vrchoviny s přírodním parkem Bobrava. Rezidenční bydlení v jižní části obce Střelice navazuje na ulici Příční a na stávající zástavbu rodinných domů při ulici Komenského.

Projekt klade důraz na praktičnost a komfort bydlení. Výborná dopravní dostupnost, občanská vybavenost, současné trendy výstavby i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného a moderního bydlení. Výborné je napojení na železniční i autobusovou dopravu, vlakem se dostanete do Brna na hlavní nádraží za necelých 20 minut (3 zóny IDS JMK), autem budete v Brně či na dálnici D1 za 15 minut.

V obci se nachází základní a mateřská škola, základní umělecká škola, obecní knihovna, obchod, restaurace, pošta, lékárna, zdravotní středisko, benzínová stanice, koupaliště, dětské hřiště, fotbalové hřiště, stadion. I rodina s dětmi tak v obci nalezne vše, co potřebuje pro pohodový život. 

Střelice patří k obcím, v nichž se dodnes aspoň zčásti udrželo kulturní dědictví minulých generací, projevující se dosud živým místním nářečím, písněmi, tanci a některými dochovanými zvyky. Blízkost přírodního parku Bobrava vás bude lákat ke každodenním procházkám přírodou či vyjížďkám na kole po mnoha cyklostezkách.

 

Výběr bytů

Rezidence Střelice nabízí dostatečnou rozmanitost bytů pro Váš výběr. K dispozici je 55 komfortních bytových jednotek ve 3 nadzemních podlažích a obytném podkroví. Dům má tři samostatné vchody s venkovními výtahy. V podzemním podlaží se nachází 50 garážových stání tak, aby parkováním nebyla rušena klidová zóna bydlení. Sklepní kóje přímo navazující na garážové stání ještě zvýší jeho praktičnost.

Dispozice bytů jsou od 1+kk, přes praktické 2+kk, po prostorné 3+kk s nadstandardním úložným prostorem. Zajímavou variantou je i několik bytových jednotek s otevřenou galérií, ve kterých vynikne jejich vzdušnost a prostornost. Na výběr jsou jednotky s balkónem, terasou či předzahrádkou.

Nízké měsíční náklady na bydlení zajistí budova s téměř nulovou spotřebou energie (NZEB) s vlastní plynovou kotelnou pro celý objekt. Dalších úspor provozních nákladů bude možno dosáhnout vybavením domácností smart home technologií.

 

Kontakt

AvrioReal, s.r.o.
Ing. Martina Klimešová
Brno, Sochorova 23, 616 00
T: 734 411 166
E: [email protected]
www.rezidence-strelice.cz

 

Developer

Avrioinvest, s.r.o.