Kontaktujte nás
email
loader

Rezidence Údolní 36

Údolní, Brno - Brno-město

Rezidence Údolní 36

VŠECHNY BYTY PRODÁNY!

Projekt Rezidence Údolní 36 přináší atraktivní bydlení v centru města. Na kompletní rekonstrukci bytů a společných částí domu s citlivým propojením původních prvků s moderními navazuje dvoupodlažní bytová nástavba s krásnými výhledy na panoráma města Brna s dominantou hradu Špilberk. Díky půdní nástavbě nabídne dům dalších zcela nových 12 bytů nejžádanější kategorie 2+kk.

Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše pro vás bude připraveno.

Bytový dům

Stávající byty prochází generální opravou zahrnující vybudování nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí, výměny oken, dveří a podlahových krytin. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nové koupelny respektují historický ráz domu. Podlahy budou pokryty parketami, vinylem či dlažbou. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled.

Byty v obou patrech nástavby budou disponovat balkónem či terasou. Do všech pater se dostanete novým výtahem. Nezapomnělo se ani na úpravu suterénu, kde budou vybudovány sklepní kóje pro každý byt a také dva ateliéry. Jedná se o zcela nové jednotky s vlastními terasami, které přinesou těmto prostorům světlo a jedinečnou atmosféru.

Lokalita

Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu a střešní terasy, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost k pohodlnému životu v centrum města.


Mgr. Martin Abrahámek

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin Abrahámek

Nemovitost na mapě
Cena:info v RK
Evidenční číslo:518512
KategorieProjekt
LokalitaÚdolní, Brno - Brno-město
OkresBrno-město
wwwu36.cz
Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ